400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Aplikace pro výpočet centralit v síti !!!

Aplikace pro výpočet centralit v síti !!!

Příspěvekod koldis » 30 červenec 2012 21:01:56

Ahoj všem potřeboval bych pomoc s jednou aplikací, která by měla umět ze zadaného grafu vypočítat tři druhy centralit. Jedná se o to, že dostanu nějaký libovolný txt se třemi sloupci, kde v prvním bude uzel, v druhém jeho soused a ve třetím ohodnocení hrany (tzn. např. 1, 5, 3), čili v každém řádku bude jakási trojice. A z tohoto souboru uložím do grafu jednotlivé hodnoty, se kterými budu pracovat a počítat pro každý uzel danou centralitu (mají být 3 a to: degree, closeness, betweenes). Mám u sebe zdroják od jednoho kluka, pro výpočty těchto centralit bez ohodnocení té hrany tzn. pro dva sloupce.
Chápu, že toto je velice laicky napsané a proto můžu situaci posléze dovysvětlit.

Samozřejmě pakliže by mi někdo byl ochoten pomoci nebo lépe pozměnit ten zdroják, tak se s dotyčným domluvím i po finanční stránce. :)
koldis
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 červenec 2012 21:01:04

Re: Aplikace pro výpočet centralit v síti !!!

Příspěvekod Wlezley » 01 srpen 2012 02:50:10

Kamaráde, nevím, jestli tu chceš řešit vstup souboru, nebo samotný výpočet. Konkretizuj prosím svůj dotaz.

Každopádně v souborových vstupech se vyznám nadmíru dobře. Čili stačí dodat data a "nástřel" výpočtu a není problém. Ovšem, v C# dělám jenom konzolové aplikace. V C++ dělám i GUI. :angel_not: :thumbup:
Uživatelský avatar
Wlezley
 
Příspěvky: 316
Registrován: 24 září 2011 22:54:46
Bydliště: Plzeň
Projekt: Wlezley EU

Re: Aplikace pro výpočet centralit v síti !!!

Příspěvekod koldis » 03 srpen 2012 10:06:01

No ono jde v podstatě o obojí. Potřebuji dostat ze souboru ty data a potom ty centrality z nich vypočítat. Tzn. nejdřív jsem vytvořil nějaký parse kód aby si to ty data správně vytáhlo, potom uložilo jako uzly, hrany do grafu a potom s tím grafem pracovalo pro výpočty těch centralit. Jde o konzolovou aplikaci. Mám vlastně vše potřebné ale udělané pouze pro neohodnocené grafy, potřebuji tam nacpat i to ohodnocení. Lépe řečeno ten kód pozměnit aby to bralo i to ohodnocení. Můžu ti poslat přímo zdroják co mám a data a vysvětlit co tam je. :)
koldis
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 červenec 2012 21:01:04

Re: Aplikace pro výpočet centralit v síti !!!

Příspěvekod Wlezley » 07 srpen 2012 14:11:50

Člověče, z toho moc chytrej nejsem. Nějak jsem se do toho teď zamotal. Myslím, že Ariczek by ti mohl pomoct. Zkusím se ho zeptat, až ho někde na kanálu chytnu.
Uživatelský avatar
Wlezley
 
Příspěvky: 316
Registrován: 24 září 2011 22:54:46
Bydliště: Plzeň
Projekt: Wlezley EU


Zpět na C# (C sharp)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


cron