400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Přidání BB tagů [TABLE], [TR], [TH], [TD]

Vše co se týká tohoto fóra

Přidání BB tagů [TABLE], [TR], [TH], [TD]

Příspěvekod Wlezley » 23 duben 2012 10:43:26

Přidal jsem BB tagy pro vytváření tabulek. Použil jsem je například zde:
viewtopic.php?f=7&t=1118
viewtopic.php?f=7&t=1124

Použití je stejné jako u HTML tagů <table>, <tr>, <th>, <td> ... jen trochu omezené.

Příklad vytvoření jednoduché tabulky:
Kód: Vybrat vše
[table]
[tr][th]Nadpis sloupce 1[/th][th]Nadpis sloupce 2[/th][th]Nadpis sloupce 3[/th][th]Nadpis sloupce 4[/th][th]Nadpis sloupce 5[/th][/tr]
[tr][td]hodnota 1a[/td][td]hodnota 2a[/td][td]hodnota 3a[/td][td]hodnota 4a[/td][td]hodnota 5a[/td][/tr]
[tr][td]hodnota 1b[/td][td]hodnota 2b[/td][td]hodnota 3b[/td][td]hodnota 4b[/td][td]hodnota 5b[/td][/tr]
[tr][td]hodnota 1c[/td][td]hodnota 2c[/td][td]hodnota 3c[/td][td]hodnota 4c[/td][td]hodnota 5c[/td][/tr]
[tr][td]hodnota 1d[/td][td]hodnota 2d[/td][td]hodnota 3d[/td][td]hodnota 4d[/td][td]hodnota 5d[/td][/tr]
[/table]
Ukázka:
Nadpis sloupce 1Nadpis sloupce 2Nadpis sloupce 3Nadpis sloupce 4Nadpis sloupce 5
hodnota 1ahodnota 2ahodnota 3ahodnota 4ahodnota 5a
hodnota 1bhodnota 2bhodnota 3bhodnota 4bhodnota 5b
hodnota 1chodnota 2chodnota 3chodnota 4chodnota 5c
hodnota 1dhodnota 2dhodnota 3dhodnota 4dhodnota 5d


Tagy jdou z pochopitelných důvodů také kombinovat. Takže tabulka může obsahovat všechno možné. :) Stačí hodnoty tabulky uzavřít do patřičného tagu. Například:
Kód: Vybrat vše
[table]
[tr][th][color=#FF0000]červená[/color][/th][th][color=#00FF00][align=right]zelená v pravo[/align][/color][/th][th][color=#0000FF]modrá[/color][/th][/tr]
[tr][td][align=center]uprostřed[/align][/td][td][courier]font courier[/courier][/td][td][url=http://paste.wlezley.eu/]odkaz[/url][/td][/tr]
[tr][td][b]tučně[/b][/td][td][i]kurzíva[/i][/td][td][u]podtržené[/u][/td][/tr]
[tr][td]smajlíci :rofl: :flex: :drunk:[/td][td]obrázek [img]http://paste.wlezley.eu/pastelogo.png[/img][/td][td][size=150]Velké[/size][/td][/tr]
[tr][td][quote]Citace bla bla bla[/quote][/td][td][code]Dokonce i tag CODE zde funguje, což mi imponuje. :)[/code][/td][td][size=200]Obrovské[/size][/td][/tr]
[/table]
Ukázka:
červená
zelená v pravo
modrá
uprostřed
font courierodkaz
tučněkurzívapodtržené
smajlíci :rofl: :flex: :drunk:obrázek ObrázekVelké
Citace bla bla bla
Kód: Vybrat vše
Dokonce i tag CODE zde funguje, což mi imponuje. :)
Obrovské
Uživatelský avatar
Wlezley
 
Příspěvky: 316
Registrován: 24 září 2011 22:54:46
Bydliště: Plzeň
Projekt: Wlezley EU

Zpět na Forum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


cron