400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Rukavice VS Kalhotky

Rukavice VS Kalhotky

Příspěvekod Wlezley » 22 leden 2012 12:13:27

Mladý muž šel nakoupit dárek k Vánocům pro svoji novou přítelkyni. Protože s ní nechodil tak dlouho, hledal něco, co by bylo milé, ale né ještě tak osobní. Nakoupit šel se svojí mladší sestrou.
Rozhodl se koupit rukavice a sestra si vzala dvoje kalhotky. Když je prodavač balil do dárkového papíru, omylem dárky zaměnil. Sestra tak dostala zabalené rukavice a on kalhotky.

Doma se neobtěžoval obsah kontrolovat a připsal k balíčku vzkaz:
Myslím, že budeš mít z dárku radost. Vybral jsem je, protože jsem si všiml, že nemáš ve zvyku je nosit, když někam jdeme. Chtěl jsem nejdříve koupit delší se zipem, ale když jsem je zkoušel na své sestře, zjistil jsem, že tyhle se lépe sundavají. Tyto také nejsou tak bílé, ale prodavačka mi ukázala své bělejší, které nosila po tři neděle a ty nevypadaly už tak dobře.
Škoda že jsi nemohla být se mnou, aby sis je hned zkusila a já tě v nich mohl vidět. Ale to až se zase příště uvidíme.
Až si je sundáš, nedávej je do skříně, aby nebyly moc vlhké. Doufám, že je budu moct na nový rok stokrát políbit a ucítit jejich vůni.

- Tvůj Aleš.

PS: V poslední době se nosí trošku srolované tak, aby byl vidět kožíšek.
Uživatelský avatar
Wlezley
 
Příspěvky: 316
Registrován: 24 září 2011 22:54:46
Bydliště: Plzeň
Projekt: Wlezley EU

Zpět na Vtipy a Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


cron