400 Bad Request

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.

Proč je zde tato sekce?

Proč je zde tato sekce?

Příspěvekod Wlezley » 18 říjen 2011 01:06:30

Upozornil jsem na svoje forum uživatele fora WoWsresource.eu (označujeme zkratkou WS), tak uvidíme jak se to vyvine.
Učinil jsem tak v tomto tématu: http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=23665

Proč jsem to vlastně udělal? Důvodů je hned několik. Mnoho lidí mne tam zná a já znám je. Jsou to zkrátka moji přátelé. Nerad bych o ně přišel. Spousta lidí tam umí to, co neumím já. Mohl bych jmenovat, ale pokud se na foru WS pohybujete aktivně alespoň půl roku, asi jste si sami všimli kdo co umí a v čem vyniká. Pokud jste na foru WS nestrávili alespoň tento čas, prosím přehlížejte tuto sekci ve vlastním zájmu.

Toto forum (wlezley.eu/forum) vzniklo v podstatě proto, protože mi majitel fora WS vnuknul myšlenku, založit si vlastní web s referencemi a články. Není to ideál, když tu mám zatím jen forum, ale i toto je jistý pokrok. WS mě naučilo hodně věcem, věnoval jsem tomu hodně času. Poslední dobou (řekněme od začátku roku 2011) jsem ale cítil jistý tlak, nejen ze strany vedení fora, ale i ze strany uživatelů.

Touto formou bych rád poukázal na chyby uživatelů (dá se to nazvat jistým druhem humoru), kteří jsou někdy tak směšní a stupidní "až to mlátí dveřma" (jak říká Wladass (WS)).
Uživatelský avatar
Wlezley
 
Příspěvky: 316
Registrován: 24 září 2011 22:54:46
Bydliště: Plzeň
Projekt: Wlezley EU

Re: Proč je zde tato sekce?

Příspěvekod Wolf_Officious » 18 říjen 2011 01:28:14

:offtopic:

Jen připomínám, že registrace funguje bez aktivace účtu e-mailem. :thumbup:
Do konce týdne to zapnu, musím jen nakonfigurovat SMTP server na VPS.
Wolf_Officious
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18 říjen 2011 01:23:11


Zpět na Drby a Hlody z WS

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


cron